اولین و تنها شرکت طراح و تولید کننده ی تکیه‌گاه های اصطکاکی پاندولی در ترکیه

در کشور ترکیه، جداسازی لرزه ای ساختمان های با کاربری بهداشتی و درمانی مانند بیمارستان ها، اجباری شده است. شرکت TiS با تلفیق سرمایه و دانش مهندسی خود، سیستمی را ایجاد نموده است که با آن می تواند طراحی، تولید، مونتاژ، تست و نظارت بر تجهیزات جداساز لرزه ای را مدیریت نماید.

ایجاد نقطه نظری جدید برای جداسازی لرزه ای، افزایش تنوع محصول و رقابت پذیری با توسعه ی طرح های گوناگون، تأمین خدماتی با کیفیت بالا و کار با تیم تحقیق و توسعه ای شایسته برای این منظور، برخی از اهداف بلند مدت شرکت TiS می باشد.

 

پروژه هایی با برنامه ریزی دقیق، کیفیت بالا و سریع به کمک شرکت TiS

در حال حاضر، تحویل محصولات وارداتی می تواند بین چند ماه تا یک سال زمان ببرد. به دلیل آنکه معمولاً تجهیزات جداساز لرزه ای در تراز پی نصب می گردد، این زمان تحویل طولانی می تواند اثری منفی بر سرعت ساخت بگذارد.

به واسطه ی نزدیکی کشور ترکیه به ایران و مرز خاکی این دو کشور، مسأله ی زمان طولانی تحویل رفع شده و می توان به پروژه ها سرعت بخشید. این امر همچنین کاهش هزینه های حمل و نقل را نیز در بر خواهد داشت و موجب کاهش هزینه های تأمین تجهیزات جداساز می شود.

 

قیمت پایین تر با وجود کیفیت بسیار بالا!

از اصلی ترین اهداف بنیان گذاران شرکت TiS، توسعه و ترویج فرهنگ به کارگیری روش جداسازی لرزه ای، در منطقه است. از همین رو شرکت TiS ارائه خدماتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب و پایین‌تر از سایر تولید‌کنندگان را، برای کارفرمایان کشورهایی چون ترکیه و ایران، در دستور کار قرار داده است.